Zavolejte nám!
+420 739 641 610

Stavební truhlářství a výroba z masivu

Interiérové a venkovní dveře

Dřevěné dveře z Truhlářství Mrázek vynikají prvotřídním dřevem a kvalitním zpracováním. Z masivu vyrábíme jak dveře do interiéru, tak vchodové dveře do domu nebo bytu. Naše dveře skvěle zapadnou do chalup, srubů, ale i do moderních interiérů. Dveře od nás obdržíte se vším všudy, se zárubněmi i obklady, a ještě vám je u vás doma namontujeme.

Stavební truhlářství

Ze dřeva stavíme celé kuchyně, kanceláře, dětské pokoje, domácí pracovny i obývací pokoje. Ozvláštněte si interiér originální dřevěnou knihovnou, pracovním stolem z masivu, stylovou komodou nebo designovým obložením. Dřevo používáme také pro výrobu exteriérových prvků, zejména na altánky, pergoly a přístřešky.

Výroba oken

Dřevěná okna jsou léty prověřenou klasikou. Kromě toho, že vypadají nadčasově a stylově, vynikají skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Eurookna IV68 vyrábíme z kvalitního dřeva a chráníme je špičkovou povrchovou úpravou. Kromě moderních eurooken nabízíme také generacemi prověřená špaletová okna, která nabízíme s různými typy kování a otevírání.

Dřevěná schodiště

Dřevěná schodiště z masivu jsou atraktivní volbou. V našem truhlářství vyrábíme schody z borovice, buku i dubu. Materiály lze namořit do jakýchkoli odstínů dle vašeho přání. Nabízíme různé varianty zpracování: od klasických rovných schodů až po schody lomené s podstupnicemi či bez nich. Stačí zavolat – my vše přijedeme zaměřit a schodiště vyrobíme přímo na míru.
Truhlářství Mrázek
Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí. Zaměřujeme se na stavební truhlářství a zakázkovou výrobu z masivu.
Stroužníky 49, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Sídlo firmy: 561 54 Bystřec 382
Telefon: +420 739 641 610
E-mail: truhlarmrazek@seznam.cz
© 2024 truhlar-mrazek.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
menu